Atpakaļ
KOMANDAS VADĪBA JAUNATNES ORGANIZĀCIJĀ

26.10.2021

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļa aicina pieteikties gada noslēdzošajām mācību cikla “NVO Inkubators” tematiskajām nodarbībām - “Komandas vadība jaunatnes organizācijā”. Mācības vadīs komandu attīstības treneris Aldis Zauls.

 

Reģistrācija līdz 3.novembrim: https://ej.uz/KomandaNVO

 

Nodarbībām aicināti pieteikties gan jaunatnes organizāciju pārstāvji, gan citi darbā ar jaunatni iesaistītie Rīgas pilsētā.

Mācību mērķis ir veicināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu prasmes organizēt un vadīt komandas darbu, lai kvalitatīvi īstenotu aktivitātes un efektīvi sasniegtu izvirzītos mērķus.

 

Mācības ietver četras nodarbības trešdienās, un tās notiks tiešsaistē:

  • 10.novembris, 16.00-18.00

  • 24.novembris, 16.00-18.00

  • 1.decembris, 16.00-18.00

  • 8.decembris, 16.00-18.00

 

Programmā iekļautie temati:

 

✔️Organizācijas stratēģiskā plānošana

✔️Pienākumu un lomu sadalījums komandā

✔️Saziņa un progresa “mērīšana”

✔️Komandas gars un iekšējais atbalsta mehānisms

 

Nodarbību laikā katrs dalībnieks izvirzīs savus individuālos vai organizācijas mācību mērķus, darbosies praktiski, pielietojot iegūtās zināšanas jau mācību laikā, un kopā ar mācību vadītāju aktīvi strādās pie savu kompetenču pilnveides.

 

Lūgums, pieteikties mācībām tikai tad, ja varēsiet piedalīties visās četrās nodarbībās. Lai efektīvi īstenotu savus mācību mērķus un pilnvērtīgi strādātu pie prasmju attīstības, noteikta 100% dalība visās nodarbībās.

 

Vairāk informācijas: www.facebook.com/events/393066715867326

 

Jautājumu gadījumā lūgums rakstīt uz kanieris@riga.lv.

 
Atpakaļ