Atpakaļ
BŪVĒ PATS SAVU KARJERAS CEĻU

05.10.2021

Rīgas jauniešu centrs KAŅIERIS aicina kopā svinēt Latvijā notiekošās Karjeras dienas un šogad to darīt mazliet citādākā gaisotnē - ikgadējā pasākuma “Būvē Pats” ietvaros trešdien, 13.oktobrī, pl.16.00 - 18.00.

 

Kopā ar Latvijā populāro “jūtuberi” Edgar Fresh (Edgaru Freščenko) jauniešiem būs iespēja sastapt un uzklausīt vairākus dažādu jomu pārstāvju stāstus par to:

  • kā iespējams iegūt prasmes, kuras nemāca skolā,

  • kā darbošanās neformālājā izglītībā palīdzējusi viņu profesionālajā izaugsmē;

  • kā ar savu nodarbošanos sniegt vērtību sabiedrībai, video un pašam sev.

Uzaicināto ekspertu vidū ir jaunatnes piedzīvojumu organizācijas “Piedzīvojuma Gars” valdes locekle un neformālās izglītības trenere Ilze Bergmane, Rīgas domes deputāte un pilsētplānotāja Justīne Panteļējeva, Ilgtspējas pētnieks un Latvijas Permakultūras biedrības vadītājs Elgars Felcis.

Dalībniekiem būs iespēja laimēt “ēnošanas” pieredzi pie kāda no ekspertiem.

Pasākums noritēs gan klātienē Rīgas jauniešu centrā KAŅIERIS, gan tiks translēts FB tiešraidē KAŅIERA kontā (@kanieris).

Pieteikšanās klātienes pasākumam līdz 11. oktobrim: https://ej.uz/BuvePatsReg

Dalībnieku skaits ierobežots!

Vairāk par pasākumu: https://www.facebook.com/events/4410998612340820

Dalība pasākumā, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu (par vakcināciju, pārslimošanu vai negatīvu testa rezultātu). Skolās veikto Covid-19 testu negatīvie rezultāti arī ir derīgi pasākuma apmeklēšanai (jāuzrāda pirms ieejas pasākumā).

Līdzās jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID).

 

Rīkotājs patur tiesības valstī noteikto Covid-19 ierobežojumu rezultātā mainīt pasākuma formātu (klātiene vai attālināti) un "drošības" līmeni (ieejai derīgo sertifikātu kategorija).

Papildu informācija: kanieris@riga.lv

 
Atpakaļ