Atpakaļ
JAUNIEŠU MENTĀLĀ VESELĪBA

06.05.2021

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļa aicina pieteikties nākamajām mācību cikla “NVO Inkubators” tematiskajām nodarbībām - “Jauniešu mentālā veselība”. Mācības vadīs Nils Sakss Konstantinovs, pusaudžu psihoterapeits un Pusaudžu resursu centra vadītājs.

Reģistrācija līdz 17.maijam: https://ej.uz/inkubators_MV_reg

Nodarbībām aicināti pieteikties gan jaunatnes organizāciju pārstāvji, gan citi darbā ar jaunatni iesaistītie Rīgas pilsētā.

 

Mācību mērķis ir veicināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu prasmes atpazīt, izprast un atbilstoši reaģēt uz jauniešu mentālās veselības stāvokļiem, lai spētu piemērot darba attieksmi, metodes un sniegt nepieciešamo atbalstu aktivitāšu kvalitatīvai īstenošanai.

 

Mācības ietver četras nodarbības ceturtdienās, un tās notiks tiešsaistē (ja to ļaus epidemioloģiskā situācija, noslēdzošās nodarbības, iespējams, notiks klātienē):

  • 20. maijs, 16.00 - 18.00

  • 3. jūnijs, 16.00 - 18.00

  • 17. jūnijs, 16.00 - 18.00

  • 1. jūlijs, 16.00 - 18.00

 

Mācību laikā apgūsi, kā:

- atpazīt jauniešu mentālās veselības situācijas;

- atbilstoši novērtēt atbilstošāko pieeju un to īstenot;

- sniegt jauniešiem iespēju attīstīt viņu mentālo veselību u.c.

 

Nodarbību laikā katrs dalībnieks izvirzīs savus individuālos vai organizācijas mācību mērķus, darbosies praktiski, pielietojot iegūtās zināšanas jau mācību laikā, un kopā ar mācību vadītāju aktīvi strādās pie savu kompetenču pilnveides.

 

Lūgums, pieteikties mācībām tikai tad, ja varēsiet piedalīties visās četrās nodarbībās. Lai efektīvi īstenotu savus mācību mērķus un pilnvērtīgi strādātu pie prasmju attīstības, noteikta 100% dalība visās nodarbībās.

 

Detalizētāka informācija par mācībām regulāri tiks publicēta FB pasākuma diskusiju sadaļā: https://ej.uz/inkubators_MV

 

Jautājumu gadījumā lūgums rakstīt uz kanieris@riga.lv vai zvanīt 26224780 (Kristiāna Griķe, RJC KAŅIERIS projektu koordinatore).

 
Atpakaļ