Atpakaļ
MĀCĪBAS DARBĀ AR JAUNATNI IESAISTĪTAJIEM RĪGAS PILSĒTĀ - “NVO INKUBATORS”

03.03.2021

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļa izsludina mācību ciklu darbā ar jaunatni iesaistītajiem - “NVO Inkubators”. Mācībām aicināti pieteikties gan Rīgas jaunatnes organizāciju pārstāvji, gan citi darbā ar jaunatni iesaistītie, kas vēlas uzlabot savas zināšanas un praktiskās prasmes vienā vai vairākos no piedāvātajiem tematiem.

Mācību cikla ietvaros tiek piedāvāti četri tematiskie bloki:

 

1) Digitālā pratība darbā ar jauniešiem (vada Līga Siliņa, jauniešu studijas BaMbuss vadītāja), mācības noritēs no šī gada marta līdz maijam.
2) Jauniešu mentālā veselība (vada Nils Sakss Konstantinovs, pusaudžu psihoterapeits), mācības noritēs no šī gada maija līdz jūlijam.
3) Finanšu pārvaldība jaunatnes organizācijā (vada Ieva Strazdiņa, sertificēta grāmatvede), mācības noritēs no šī gada septembra līdz oktobrim.
4) Komandas vadība jaunatnes organizācijā (vada Aldis Zauls, komandu attīstības treneris), mācības noritēs no šī gada novembra līdz decembrim.

 

Katru tematisko bloku veido četras nodarbības (tiešsaistē vai klātienē, ja tas būs iespējams), kuru laikā katrs dalībnieks izvirzīs savus individuālos vai organizācijas mācību mērķus, darbosies praktiski, pielietojot iegūtās zināšanas jau mācību laikā, un kopā ar mācību vadītāju aktīvi strādās pie savu kompetenču pilnveides attiecīgajā jomā.

 

Piedalīties iespējams vienā vai vairākos tematiskajos blokos pēc izvēles, taču viena temata ietvaros tiek sagaidīta dalība visās četrās nodarbībās, lai efektīvi īstenotu savus mācību mērķus un pilnvērtīgi strādātu pie prasmju attīstības.

 

Drīzumā tiks izziņoti konkrēti nodarbību norises datumi un izsludināta pieteikšanās pirmajam no tematiskajiem blokiem - “Digitālā pratība darbā ar jauniešiem” (mācības notiks no marta beigām līdz maija sākumam, katru otro nedēļu).

 

Aktuālajai informācijai iespējams sekot līdzi Rīgas jauniešu centra KAŅIERIS un RD IKSD Facebook kontos (@kanieris, @rd.iksd), kā arī iksd.riga.lv.

 

Dalībnieku skaits mācībās ierobežots.

 

Sīkākai informācijai: kanieris@riga.lv vai 26217160 (Rīgas jauniešu centra KAŅIERIS vadītāja Dace Rībena).

Atpakaļ