Atpakaļ
JAUNATNES LĪDZDALĪBAS BALVAS PASNIEGŠANAS CEREMONIJA

15.01.2021

Ceturtdien, 28. janvārī plkst. 15:00 jau 9. gadu pēc kārtas tiks sveiktas Rīgas izcilākās jaunatnes organizācijas par īpašu ieguldījumu un panākumiem darbā ar jauniešiem 2020. gadā.
Šoreiz balvu pasniegšanas ceremonija notiks tiešsaistes platformā Zoom, kā arī to būs iespējams vērot tiešsaistē Rīgas jauniešu centra KAŅIERIS kontā platformā Facebook.

Līdzdalības balvas pasniegšanas ceremonija ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju un iezīmē jaunas sadarbības iespējas starp pašvaldību un jaunatnes nevalstiskajām organizācijām Rīgas pilsētā. Ceremonijas laikā tiks piešķirtas trīs balvas un trīs atzinības.

 

Balvas par 2020.gadu tiks pasniegtas nominācijās “Zelta partneris”, “Uzlecošā zvaigzne”, “Inovācija”, savukārt atzinības tiks piešķirtas kategorijās “Labākai dzīvei”, “Apkaime jauniešiem” un “Rūpes par vidi”.

 

Komisija, kura vērtē jaunatnes organizāciju darbību, tiek izveidota, pārstāvot Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Rīgas jauniešu centru KAŅIERIS, kā arī divas jaunatnes organizācijas, kuras ieguvušas balvu iepriekšējā gadā - biedrības “Young Folks LV” un “Nepaliec Viens - Jauniešu pastroālā māja”.

 

Par svinīgo ceremoniju rūpēsies pasākuma vadītājs Kaspars Brūvelis, kā arī viens no Latvijas iecienītākajiem stand-up komiķiem Rūdolfs Kugrēns.

 

Pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas Rīgas jauniešu centrs KAŅIERIS.
Papildu informācija: Dace Rībena, Rīgas jauniešu centra KAŅIERIS vadītāja, 26217160, dace.ribena@riga.lv.

Atpakaļ