Atpakaļ
ATSKATS UZ MĀCĪBĀM

15.10.2020

Veiksmīgi noslēgušās mācības darbā ar jaunatni iesaistītajiem “Kvalitatīva mācīšanās jaunatnes darbā”, kas norisinājās Rīgas jauniešu centrā KAŅIERIS no 12. līdz 14. oktobrim. Mācību mērķis bija uzlabot jaunatnes darbinieku prasmes kvalitatīvas mācīšanās procesa veicināšanā, un tajās piedalījās jaunatnes organizāciju, jauniešu centru un skolu pārstāvji, kā arī cilvēki, kuri vēl tikai plāno aktīvu darbību jaunatnes jomā un kurus interesē neformālā izglītība.

Mācību laikā dalībnieki iepazinās ar tādām tēmām kā mācīšanās cikla norise un formas, kvalitatīvas mācīšanās pamatelementi, neformālās izglītības metožu lietojums darbā ar jauniešiem, atgriezeniskā saite, mācību procesa izvērtēšana u.c.
Mācības deva iespēju to dalībniekiem attīstīt idejas, kā kvalitatīvu mācīšanos ieviest jau esošajās vai plānotajās neformālās izglītības aktivitātēs vai projektos, ko viņi īsteno vai plāno īstenot darbā ar jauniešiem (piemēram, idejas refleksijām un atgriezeniskajai saitei, lai labāk izprastu organizācijas mērķus, kā arī metodes darbam ar jauniešiem u.c.).
Mācības tika organizētas sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru un Eurodesk kampaņas “Time to Move” ietvaros.

Atpakaļ