Atpakaļ
RĪGAS JAUNIEŠU CENTRĀ “KAŅIERIS” NOTIKS MĀCĪBAS PAR KVALITATĪVU MĀCĪŠANOS JAUNATNES DARBĀ

17.09.2020

No 12. līdz 14. oktobrim notiks trīs dienu mācības darbā ar jaunatni iesaistītajiem - “Kvalitatīva mācīšanās jaunatnes darbā”.
Mācību mērķis ir uzlabot jaunatnes darbinieku prasmes kvalitatīvas mācīšanās procesa veicināšanā, kā arī apmācāmo atbalstīšanā šī procesa laikā.

Mācībām aicināti pieteikties Rīgas un Pierīgas reģionu jaunatnes darbinieki, jaunatnes organizāciju pārstāvji, cilvēki, kuri strādā ar jauniešiem un kuriem ir interese par neformālo izglītību, kā arī tie, kuri vēlas uzlabot savas prasmes un zināšanas, kā veicināt kvalitatīvu mācīšanās procesu un kā atbalstīt citus šajā procesā.

 

Pieteikšanās līdz 4. oktobrim: https://ej.uz/KM_registracija
Dalībnieku skaits ierobežots. Apstiprinājums mācībām tiks nosūtīts uz dalībnieka e-pastu pēc pieteikšanās noslēguma.

 

Mācību programmā tiks apskatītas tādas tēmas kā mācīšanās cikla norise, kvalitatīva mācīšanās neformālajā izglītībā un jaunatnes darbā, atgriezeniskā saite mācību ietvaros un citas aktuālās tēmas mācību mērķa sasniegšanai.

 

Mācības vadīs Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras īstenotās programma ToT (Training of Trainers) dalībnieces - Roberta Vītola (Rīgas jauniešu centrs KAŅIERIS), Marija Cīrule (KALM International Trainings) un Anna Kanepone (Visas Iespējas).

 

Sīkākai uzziņai par mācībām: kanieris@riga.lv, Dace Rībena (t. 26217160).
Mācības organizē Rīgas jauniešu centrs KAŅIERIS sadarbībā ar Eurodesk Latvija informatīvā tīkla koordinatoru Nodibinājumu “Baltijas Reģionālais fonds” un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru “Time To Move” kampaņas ietvaros.

Atpakaļ