Atpakaļ
SADARBĪBAS VEICINĀŠANA DARBĀ AR JAUNIEŠIEM. MEISTARKLAŠU SESIJAS

29.06.2020

 Šī gada 13. augustā Rīgas jauniešu centrs KAŅIERIS rīko pasākumu “Starpnozaru sadarbība darbā ar jauniešiem”, kura ietvaros būs iespēja piedalīties trīs dažādās meistarklasēs par jaunatnes nevalstisko organizāciju sadarbības iespējām ar pilsētas pašvaldību, skolu un sociālajiem uzņēmumiem.

Meistarklases notiks tiešsaistes platformā Zoom un reģistrēties tām iespējams līdz 10.augustam: ŠEIT

Pasākums tiek organizētas kā turpinājums 20. maijā notikušajai inovāciju konferencei “Jaunatnes darbs 2030” un tajā aizsāktos tematus būs iespējams apskatīt padziļināti.

 

Meistarklasi par jaunatnes NVO un sociālās uzņēmējdarbības sadarbības iespējam vadīs Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore Madara Ūlande. Tās laikā tiks meklētas atbildes uz jautājumiem par to, kā palīdzēt jauniešiem attīstīt savas sociālās uzņēmējdarbības idejas un kā jauniešus iesaistīt jau esošu sociālo uzņēmumu darbā.

 

Savukārt Skola2030 mācību satura ieviešanas vecākā eksperte un supervizore Inga Pāvula savā meistarklasē apskatīs, kuras jaunajā mācību saturā un pieejā plānotās jauniešu kompetences iespējams attīstīt un pilnveidot, sadarbojoties skolai un jaunatnes NVO, kā arī kuras tēmas, aktivitātes varētu plānot un veikt, sadarbojoties skolēniem, skolotājiem un jaunatnes jomas speciālistiem.

 

Visbeidzot Rīgas jauniešu centra KAŅIERIS vadītājas Robertas Vītolas meistarklasē visiem būs iespēja kopādomāt, kā attīstīt sadarbību starp KAŅIERI un jaunatnes NVO, proti, kādi būtu labākie iespējamie scenāriji un pirmie soļi virzienā uz to.

 

Dalībniekiem būs iespēja piedalīties vienā, divās vai visās trīs meistarklasēs.

 

Meistarklašu norises laiki:

 

Plkst.10.00 - 11.30: “Sociālā uzņēmējdarbība - tramplīns jauniešiem!”, Madara Ūlande
Plkst.12.00 - 13.30: “Jaunatnes NVO un KAŅIERA sadarbības attīstības iespējas”, Roberta Vītola
Plkst.14.00 - 15.30: “Kā satikties skolai un jaunatnes NVO? Iespējas sadarbībai jaunajā mācību saturā”, Inga Pāvula

 

Dalība pasākumā ir bez maksas.

 

Sīkākai informācijai: kanieris@riga.lv

Atpakaļ