Atpakaļ
TĪKLOŠANĀS SEMINĀRS “FINANŠU PĀRVALDĪBA JAUNATNES NVO”

02.03.2020

 Šī gada 12. martā pl. 16.00 Rīgas jauniešu centrā KAŅIERIS (Kaņiera iela 15) noritēs jaunatnes nevalstisko organizāciju tīklošanās seminārs “Finanšu pārvaldība jaunatnes NVO”. Pasākums tiek rīkots ar mērķi risināt vienu no jaunatnes organizāciju lielākajiem izaicinājumiem - korektas un atbilstošas lietvedības un grāmatvedības dokumentācijas sagatavošana un uzturēšana iesniegšanai Valsts ieņēmumu dienestā (VID) un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrā (JSPA).

Līdzās jaunatnes nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, uz diskusiju aicināti arī VID, JSPA un Rīgas pašvaldības Jaunatnes nodaļas konsultanti, lai kopīgi apskatītu biežāk pieļautās kļūdas finanšu dokumentu sagatavošanā, kā arī piedāvātu risinājumus to savlaicīgai novēršanai.


Ar semināra palīdzību tiks radīta skaidrība jaunatnes organizācijām, kā pareizi organizēt savas finanses, kā arī ilgtermiņā atvieglots darbs projektu finansētājiem un VID, jo tiks iesniegtas precīzas finanšu atskaites.


Pieteikties semināram iespējams, līdz 9.martam aizpildot reģistrācijas anketu: https://ej.uz/registracija_seminarsNVO


Pirms pasākuma iespējams iesūtīt sev interesējošos/satraucošos jautājumus anonīmi: https://ej.uz/jautajumi_seminarsNVO


Vairāk informācijas par pasākumu: https://ej.uz/seminars_FB


Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris” ir iespēju telpa Rīgas jauniešiem un viņu organizācijām, kur gūt zināšanas, prasmes un veidot savstarpējo sadarbību. Jauniešu centra uzdevums ir radīt un ikdienā uzturēt iekļaujošu, labvēlīgu un sadarbībai atvērtu vidi. "Kaņiera" motors ir Rīgas jaunatnes organizācijas, to vajadzības un izaicinājumi attīstībai.


Papildu informācija: Roberta Vītola, Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” vadītāja Roberta.Vitola@riga.lv

Atpakaļ