Atpakaļ
ATVĒRTO DURVJU DIENA “KAŅIERĪ” BŪVĒ PATS

19.09.2019

Jau astoto gadu pēc kārtas Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris” aicina uz atvērto durvju dienu BŪVĒ PATS 9. oktobrī no plkst. 15.00 – 18.00 Kaņiera ielā 15. Tās ietvaros jauniešiem būs iespēja klātienē tikties ar jaunatnes nevalstiskajām organizācijām, uzzināt par to darbību, kā arī spert pirmos soļus savas nākotnes karjeras virzienā.

Šogad pasākumu veidos trīs galvenie posmi – vīzija, vajadzības un rīcība. Piedaloties organizāciju aktivitātēs, jaunieši būvēs katrs savu karjeras ceļa karti, sākot ar ideju līdz reālam rīcības plānam. Tāpat pasākumā varēs uzzināt par brīvprātīgo darbu un dalību starptautiskos projektos, kā arī savu ideju īstenošanai vajadzīgo atbalstu.


BŪVĒ PATS ir vieta, kur atrast jaunus domubiedrus, smelties iedvesmu un drosmi darboties. Visas piedzīvotās emocijas jaunieši varēs iemūžināt fotogrāfijās īpašajā Kaņiera fotobūdā.


Atvērto durvju dienu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas Rīgas jauniešu centrs „Kaņieris” un dalība tajā ir bez maksas.

 

Ikdienā RJC “Kaņieris” darbojas kā atbalsta punkts organizācijām un jauniešiem, kas vēlas savstarpēji sadarboties, apgūt un nodot citiem darba dzīvē nepieciešamās prasmes.

 

Vairāk par pasākumu: www.kopnica.lv vai www.facebook.com/kanieris

Papildus informācija:
Roberta Vītola
Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” vadītāja
+371 22078721 | Roberta.Vitola@riga.lv

Atpakaļ