Atpakaļ
Apbalvotas 2018. gada aktīvākās Rīgas jaunatnes organizācijas

01.02.2019

Rīgas pašvaldības pārstāvji 2019.gada 31. janvārī centrā „Koka Rīga” svinīgā atmosfērā godināja aktīvākās jaunatnes nevalstiskās organizācijas, pasniedzot Jaunatnes līdzdalības balvas par 2018.gadu. Balvas tika pasniegtas trīs nominācijās: „Labākai dzīvei”, „Inovācija 2018” un „Zelta partneris”. Līdztekus tika izteiktas atzinības nominācijās „Gada uzplaukums”, „Praktiskie risinājumi” un „Gada kustība”.

Balvas pasniegšana ir kļuvusi par tradīciju un iezīmē jaunas sadarbības iespējas starp pašvaldību un jaunatnes nevalstiskajām organizācijām Rīgas pilsētā. Komisijas locekļi, kuri izvērtē organizāciju gada laikā paveikto, tiek pārstāvēti no Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (turpmāk – RD IKSD) Rīgas jauniešu centra "Kaņieris" un divām jaunatnes organizācijām, kuras ieguvušas balvu iepriekšējā gadā.

 

 

Jaunatnes līdzdalības balva nominācijā „Zelta partneris” par kvalitāti darbā ar jaunatni un sekmīgu sadarbību ar RD IKSD tika pasniegta jauniešu studijai „BaMbuss”.

 

Balvu nominācijā „Inovācija 2018” par iespēju radīšanu jauniešu mērķtiecīgai izaugsmei aizraujošu piedzīvojumu vidē saņēma biedrība „Movement Spontaneous”.

 

Nominācijā „Labākai dzīvei” balvu saņēma nodibinājums "Sociālo pakalpojumu aģentūra" par iekļaujošu un iedrošinošu darbu ar jauniešiem.

 

 

Atzinības raksti tika pasniegti:

- biedrībai „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” nominācijā „Gada uzplaukums” par pārsteidzoši enerģisku atgriešanos aktīvajā jaunatnes darbā Rīgas mērogā;

- biedrībai “Jaunatnes attīstības un Sadarbības Multikulturālā apvienība” (JASMA) nominācijā “Praktiskie risinājumi” par dzīves prasmju apguvē sakņotu jaunatnes darbu;

- biedrībai „Capokids Capoeira Latvia” nominācijā “Gada kustība” par aizrautības un kustību piepildīto jaunatnes darbu.

 

Papildu informācija: Roberta Vītola | Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris” vadītāja | roberta.vitola@riga.lv | 22078721 | www.kopnica.lv

Atpakaļ