Atpakaļ
Jaunatnes līdzdalības balva 2018

18.01.2019

 Svinīgā atmosfērā Rīgas pašvaldības pārstāvji godinās aktīvākās jaunatnes nevalstiskās organizācijas, pasniedzot Jaunatnes līdzdalības balvas par 2018.gadu. Pasākums norisināsies 31.janvārī plkst. 17.00, centrā “Koka Rīga”, Krāsotāju ielā 12.

 Līdzdalības balvas pasniegšanas ceremonija ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju un iezīmē jaunas sadarbības iespējas starp pašvaldību un jaunatnes nevalstiskajām organizācijām Rīgas pilsētā. Ceremonijas laikā tiek piešķirtas trīs balvas un trīs atzinības.


Balvas par 2018.gadu tiks pasniegtas šādās nominācijās:
ZELTA PARTNERIS
LABĀKAI DZĪVEI
INOVĀCIJA 2018


Komisija, kura novērtē jaunatnes organizāciju darbību, tiek izveidota pārstāvot Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Rīgas jauniešu centru “Kaņieris”, kā arī divas jaunatnes organizācijas, kuras ieguvušas balvu iepriekšējā gadā - šī gada komisijā piedalījās pārstāvji no organizācijām “FunA” un “Go Beyond”.


Pasākuma muzikālo atmosfēru radīs komponists un ģitāras virtuozs Rihards Lībietis un igauņu izcelsmes latviešu dziedātāja Anneli Arro.


Vairāk par pasākumu: https://ej.uz/LidzdalibasBalva


Pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris” un dalība tajā ir bez maksas.


Papildus informācija:
Roberta Vītola | Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” vadītāja | 22078721 | Roberta.Vitola@riga.lv

Atpakaļ