Atpakaļ
Rīgas jauniešu centra KAŅIERIS septiņgades svētki

21.05.2018

Rīgas jauniešu centrs KAŅIERIS 2018.gada 23.maijā svin septiņgades svētkus, aicinot ikvienu Rīgas jaunieti, jaunatnes organizācijas pārstāvi un citus interesentus izbaudīt kopā darīšanas un priecīgas kopā būšanas svētkus.

 

 

Svētku programma:


Ierašanās no plkst. 15:30, atklāšana plkst. 16.00.

 

Ikvienam dalībniekam būs iespēja: 

  •  apgūt poi-spinning tehnikas pamatus;
  •  izbaudīt burbuļprieku;
  •  atklāt lielo SUP dēļu sezonu;
  •  izmēģināt krāsaino izpletņa spēli;
  •  nobaudīt 7 dzimšanas dienas kūkas ar 7 svecītēm.

Gadu skaitam augot, aug arī Rīgas jauniešu centrs KAŅIERIS, veidojot jaunas sadarbības, atjaunojot un papildinot resursu krājumus, īstenojot noderīgus pasākumus un kopīgi veidojot labklājīgāku vidi jaunatnes organizācijām un jauniešiem Rīgā.

 

Septiņu gadu laikā KAŅIERĪ ir bijuši 29 259 apmeklējumi, organizēti 2 296 pasākumi, no kuriem 2 005 ir jaunatnes organizāciju rīkoti un 291 KAŅIERA organizēti.

Septiņu gadu laikā KAŅIERA resursi izmantoti 621 reižu.

Jauniešu iniciatīvu konkursā, kurš tiek rīkots kopš 2013.gada, līdz šim atbalstīti 102 projekti, kā arī organizāciju kapacitātes projektu konkursā, kurš pirmo reizi organizēts 2015.gadā, līdz šim atbalstīti 37 projekti.

 

 

Septiņgades svētku svinības organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas Rīgas jauniešu centrs KAŅIERIS un dalība pasākumā ir bez maksas.

 


Rīgas jauniešu centrs KAŅIERIS ir iespēju telpa Rīgas jauniešiem un viņu organizācijām, kur gūt zināšanas, prasmes un veidot savstarpējo sadarbību, tā uzdevums ir radīt un ikdienā uzturēt iekļaujošu, labvēlīgu un sadarbībai atvērtu vidi. KAŅIERA motors ir Rīgas jaunatnes organizācijas, to vajadzības un izaicinājumi attīstībai.

 

Vairāk informācijas var iegūt sociālajos tīklos: www.facebook.com/events/2038110159552147/

 

Papildus informācija:


Roberta Egle | Rīgas jauniešu centra KAŅIERIS vadītāja | 22078721 Roberta.egle@riga.lv

 

Uz dzirkstošu satikšanos KAŅIERĪ!
 

Atpakaļ