Atpakaļ
Eiropas Brīvprātīgā darba sarunu vakars

02.11.2017

13. novembrī plkst. 18:00  Kaņepes Kultūras centrā norisināsies EBD sarunu vakars, kā arī brīvprātīgie dalīsies savos pieredzes stāstos par pieredzēto Eiropas Brīvprātīgajā darbā.

 Eiropas Brīvprātīgā darba programma jeb EVS (European Voluntary service) ir iespēja tev, ja vēlies uz brīdi izrauties no ikdienas darba vai mācību rutīnas un saprast, ka dzīvē nav noteikti jāiet pēc kāda noteikta tradicionāla plāna: skola, studijas, darbs un ģimene, atvaļinājums divreiz gadā. Eiropas Brīvprātīgajā darbā var doties gan pēc vidusskolas beigšanas, gan pēc bakalaura vai maģistra grāda iegūšanas, gan arī studiju laikā. Tas ir atkarīgs no katra jaunieša motivācijas un attiecīgās situācijas.

13. novembrī EBD sarunās stāstīsim par šobrīd aktuālākajiem EBD projektiem, to veidiem un tavām iespējām tiem pieteikties. Runāsim par to, kas nosaka kandidāta atbilstību kādam noteiktam projektam, ko neaizmirst pieminēt motivācijas vēstulē? Kā arī uzzināsi, kas ir tās lietas, bez kurām nevar doties EBD, piemēram – nosūtītājorganizācija. Kas tā ir un kur to meklēt? Iepazīstināsim arī ar tādām īstermiņa Eiropas programmām, kā jauniešu apmaiņas un apmācību kursi.

Eiropas Brīvprātīgā darba programma paver iespējas ikvienam (no 17 līdz 30 g.), kam ir interese un motivācija, neatkarīgi no sekmēm mācībās, darba pieredzes vai sociālās situācijas. Katra iespēja augt un mācīties sniedz pieredzi, katra vide paver iespējas radīt un aiz sevis atstāt paliekošas vērtības. Un Eiropas Brīvprātīgais darbs sniedz iespēju ceļot un pieredzēt bez maksas.

Gaidīsim tevi 13.nov. plkst. 18:00 Kaņepes Kultūras centrā (Skolas ielā 15). Lūdzu, informē mūs par savu ierašanos, rakstot uz esilabs.evs@gmail.comBiedrība „Esi labs!”, kas pēdējos gados ir nosūtījuši EBD projektos ap 100 jauniešus, ir nevalstiska un nekomerciāla organizācija. Tā darbojas kopš 2010. gada ar mērķi veidot aktīvu, iesaistīties gribošu, informētu un atbildīgu sabiedrību. Viens no galvenajiem biedrības darbības virzieniem ir brīvprātīgā darba Latvijā un Eiropā attīstība, atvieglot informācijas apriti starp NVO pārstāvjiem un katru indivīdu par brīvprātīgā darba iespējām, kā arī rosināt izpratni kopumā par brīvprātīgo darbu un tā nepieciešamību.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Eiropas Brīvprātīgo darbu finansē Eiropas Komisijas programma Erasmus+
Organizē: Biedrība „Esi labs!’’
Atbalsta: Kaņepes Kultūras centrs
Kontaktpersona
Ina Ločmele
+371 29126544
esilabs.evs@gmail.com

 

Atpakaļ