Atpakaļ
Izstādes atklāšana vasaras mākslinieku rezidenču mājā

05.06.2017

 12. jūnijā skaļi un krāšņi tiks atklāta izstāde par brīvprātīgo darbu Free Riga nupat izveidotajā objektā – Vasaras mājā mākslai (Dzirnavu ielā 24).

 Jau no plkst. 17:00 māja būs atvērta visiem interesentiem, piedāvājot dažādas aktivitātes, iesākumā - publiskā dārza ierīkošana mājas pagalmā. Visi tiek laipni aicināti ierasties ar sēklām, stādiem, instrumentiem, puķu podiem un palīdzēt kopīgi izveidot patīkamāku vidi sev un apkārtējiem.Savukārt plkst. 19:00 norisināsies izstādes atklāšana, ko pārstāv organizācija ‘’Esi labs’’. Izstādes tematika ir ES brīvprātīgais darbs humanitārajā jomā, it īpaši EU Aid Volunteers programma, kur plašākai publikai būs skatāmas fotogrāfijas ar piecpadsmit brīvprātīgajiem no dažādām Eiropas valstīm – Īrijas, Slovēnijas, Francijas, Ungārijas, Lielbritānijas, Kipras, Grieķijas un arī no Latvijas. Kopā tie ir 15 jaunieši, kuri apņēmības pilni darbojas Eiropas nevalstiskajās organizācijās, lai tām palīdzētu akreditēties un iesaistīties ES brīvprātīgā darba programmā humanitārajā jomā.Pasākuma noslēgumā apmeklētājus iepriecinās muzikālā programma - muzicēs Korķestris “Skanošie” un mikrotonālo skaņu pasauļu ceļotājs Dzintars Briedis.
No plkst. 19:00 Vasaras mājā mākslai darbosies arī bārs.Programma EU Aid Volunteers - Eiropas Savienības iniciatīva, kuras ietvaros nevalstiskās organizācijas, sadarbojoties ar organizācijām no citām pasaules valstīm, var izstrādāt projektus un nosūtīt brīvprātīgos darbam humanitārajā jomā.Biedrība „Esi labs!” ir nevalstiska un nekomerciāla organizācija, kura darbojas kopš 2010.gada ar mērķi veidot aktīvu, iesaistīties gribošu, informētu un atbildīgu sabiedrību. Viens no galvenajiem biedrības darbības virzieniem ir brīvprātīgā darba Latvijā un Eiropā attīstība, atvieglot informācijas apriti starp NVO pārstāvjiem un katru indivīdu par brīvprātīgā darba iespējām, kā arī rosināt izpratni kopumā par brīvprātīgo darbu un tā nepieciešamību.------------------------------------------------------------------------------------------------------
Organizē: Biedrība „Esi labs!’’
Atbalsta: Free Riga


Projekts EU Aid Volunteer tiek īstenots ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu.
Kontaktpersona:
Ina Ločmele
Tel.nr:29126544
e-pasts: esilabs.evs@gmail.com
FB laba: https://www.facebook.com/EsiLabs/

Atpakaļ