Atpakaļ
Jaunatnes līdzdalības balvas 2016 pasniegtas!

15.02.2017

 Šā gada 31. janvārī, tējnīcā “Materia” noslēgusies Jaunatnes līdzdalības balva par 2016 gadu. Balvas tika pasniegtas 3 nominācijās - “Zelta partneris”, “Līderu inkubators” un “Inovācija 2016”. Papildus balvām tika pasniegtas 3 atzinības par dažādiem nopelniem darbā ar jaunatni.

Pērnā gada balvas ieguvēju biedrības “Jaunie Vanagi” pārstāvis Roberts Līcis pasniedza balvu nominācijā „Līderu inkubators” nodibinājumam „Baltijas Reģionālais fonds” par ieguldījumu jauniešu uzņēmīguma attīstībā un atbalstu jauniešu iniciatīvām.
Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas galvenā speciāliste Ruta Masaļska pasniedza balvu nominācijā "Inovācija 2016" biedrībai "Cita Rīga" par bērnu un jauniešu iesaisti interaktīvajā pilsētvides izzināšanā
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas vadītājs Dmitrijs Zverevs pasniedza balvu nominācijā „Zelta partneris” biedrībai „Young Folks LV” par kvalitāti darbā ar jaunatni un ilggadēju sadarbību ar RD IKSD.

 

Rīgas jauniešu centra „Kaņieris” ģenerators Jānis Vītols un dzintariņš Jolanta Sondore pasniedza atzinības:
- par mērķtiecīgu veselīgā dzīvesveida popularizēšanu, nominācijā „Aktīvākā organizācija” kustībai „IBI Fitness Latvia”
- par dinamisku pilnveidošanos darbā ar jaunatni, nominācijā „Gada cerība” - biedrībai „ Dzīves kvalitātes studija „FunA”
- par aktīvu jauniešu iesaisti un daudzveidīgām darba ar jaunatni formām, nominācijā „Uzlecošā zvaigzne” - biedrības „Latvijas Nedzirdīgo savienība"Jauniešu centram

 

Par vakara noskaņu ar humoristisku burvju triku piesitienu rūpējās pasākuma vadītājs Juris Mūrmanis, kā arī sist kājas ritmā rosināja alternatīva roka jauniešu grupa “Melns uz balta”. Ceremoniju atklāja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas vadītājs Dmitrijs Zverevs.
“2016 gadā tika paveikts daudz - īstenots ap 200 pasākumiem, vairākas reizes būts ārpus Latvijas, uzrakstīti 3 Erasmus+ projekti, slēgti līgumi ar Rīgas Domi, kā arī gribu pateikt paldies mūsu komandas un Rīgas jauniešiem!” tā Aleksandrs Morozovs, biedrības “Young Folks LV” dibinātājs un dvēsele pēc balvas saņemšanas.

 

Foto: Roberts Līcis

 

Rīgas jauniešu centrs „Kaņieris” ir iespēju telpa Rīgas jauniešiem un viņu organizācijām, kur gūt zināšanas, prasmes un veidot savstarpējo sadarbību.

Atpakaļ