Atpakaļ
Mācības Rīgas jauniešiem „Migrācija, attīstība un cilvēktiesības”

16.01.2017

 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (turpmāk – IKSD) sadarbībā ar biedrību „Līdzdalības platforma” aicina Rīgas jauniešus vecumā no 14 līdz 18 gadiem piedalīties mācībās „Migrācija, attīstība un cilvēktiesības”.

Mācību mērķi ir:
- Veidot dalībnieku izpratni par migrāciju, cilvēktiesībām un attīstību, kultūru daudzveidību un starpkultūru dialogu, izmantojot neformālās izglītības pieejas un principus;
- Palīdzēt dalībniekiem izprast migrācijas un starpkultūru dialoga aktualitāti Latvijas kontekstā;
- Attīstīt sociālo mediju lietot prasmi un animācijas filmu veidošanas prasmes ar migrāciju saistīto tēmu atspoguļošanai publiskajā telpā.Mācību laikā tiks izmantotas interaktīvas un radošas metodes, kas dos iespēju katram iedziļināties tēmā un aktīvi piedalīties. Mācības palīdzēs skolēniem iegūt zināšanas par migrācijas procesiem pasaulē un Latvijā un sekmēs skolēnu radošās domāšanas un komunikācijas attīstību migrācijas kontekstā, izstrādājot un uzturot Facebook lapu, kā arī veidojot īsas animācijas filmas par migrācijas tēmu. Dalībniekiem būs iespēja iepazīst jauniešus no citām skolām, apgūt Facebook lietošanas trikus un animācijas filmu veidošanas prasmes.Sešu dienu mācību cikls notiks divās daļās 02.-04.02.2017. un 23.-25.02.2017.

Mācības notiks Rīgā (precīza informācija tiks nosūtīta apstiprinātiem mācību dalībniekiem).

Darba valoda – latviešu valoda.

Dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas, kafijas pauzes, izdales materiāli.

Mācības notiks pilnas 6 dienas, tāpēc svarīgi, lai dalībnieks varētu piedalīties visas mācību dienas! Dalībniekiem tiks izsniegti sertifikāti par dalību mācībās un apgūtajām tēmām.

Dalība mācībās ir bezmaksas.

Vēršam uzmanību, ka vietu skaits ir ierobežots, līdz ar to lūdzam savlaicīgi pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu: https://goo.gl/forms/fGP5IXo2GEyuS01f2 līdz š.g. 19.janvārim.

Rezultāti tiks paziņoti līdz š.g. 23.janvārim.

Semināra programma ir pieejama IKSD mājas lapā: http://www.iksd.riga.lv/public/81370.html

Papildu informāciju var saņemt, sazinoties ar IKSD Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas sabiedrības integrācijas projektu vadītāju Irinu Vasiļjevu pa tālruni 67181297 vai e-pastu: irina.vasiljeva@riga.lv

Atpakaļ