Atpakaļ
Pasākums "Radi mākslu tumsā"

04.10.2016

 Šī gada 29.oktobrī no plkst. 16.00 Raiņa Bulvārī 31-31, Rīgā norisināsies pasākums ''Radi mākslu tumsā''.

Mazajā, omulīgajā un skaistajā radošajā telpā ''Vintage Room'' dalībniekiem būs iespēja piedalīties neparastās aktivitātēs. Paļaujoties tikai uz sajūtām un domām, taps mākslas darbi gan no māla, gan krāsām, gan citiem materiāliem. Tā kā pirms aktivitāšu sākuma notiks neliela apmācība, dalībnieku iepriekšējā sagatavotība nav nepieciešama.

 Tā kā pirms aktivitāšu sākuma notiks neliela apmācība, dalībnieku iepriekšējā sagatavotība nav nepieciešama. Šajā pasākumā izmantotās metodes atzītas par efektīvām metodēm personības izaugsmes un attīstības trenēšanā.

Lai piedalītos pasākumā, līdz 22.oktobrim nepieciešams aizpildīt anketu http://ejuz.lv/radimakslu un pēc apstiprinājuma saņemšanas apmaksāt dalības maksu 10 eiro apmērā, kurā iekļauti nepieciešamie materiāli darbam un uzkodu pauze. Šī pasākuma galvenie organizatori ir nodibinājums ‘’Muzejs Mīlestībai’’, kurā apvienojušies vairāki ar pasākumu organizēšanu, vadīšanu un noformēšanu saistīti uzņēmumi, organizācijas un privātpersonas. Pieredze sevī ietver dažādu organizāciju, privātpersonu un iestāžu pasākumu, piemēram, festivālu, tematisko pasākumu, ballīšu, svētku un svinīgu pasākumu, lietišķo tikšanos, radošo darbnīcu u.c., organizēšanu gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī.


Uz tikšanos pasākumā!


Krista Lubiņa,
Nodibinājuma ‘’Muzejs Mīlestībai’’ projektu vadītāja;
tālr.22176118,
e-pasts nodibinajumsmilestibai@gmai.com

Atpakaļ