MĀCĪBAS DARBĀ AR JAUNATNI IESAISTĪTAJIEM RĪGAS PILSĒTĀ - “NVO INKUBATORS”

03.03.2021

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļa izsludina mācību ciklu darbā ar jaunatni iesaistītajiem - “NVO Inkubators”. Mācībām aicināti pieteikties gan Rīgas jaunatnes organizāciju pārstāvji, gan citi darbā ar jaunatni iesaistītie, kas vēlas uzlabot savas zināšanas un praktiskās prasmes vienā vai vairākos no piedāvātajiem tematiem.

PASNIEGTAS JAUNATNES LĪDZDALĪBAS BALVAS

29.01.2021

2021. gada 28. janvārī tiešsaistes pasākumā tika pasniegtas Jaunatnes līdzdalības balvas Rīgas izcilākajām jaunatnes organizācijām par īpašu ieguldījumu un panākumiem darbā ar jauniešiem aizvadītajā gadā.

Līdzdalības balvu pasniegšana ir kļuvusi par tradīciju, iezīmējot sadarbības iespējas starp pašvaldību un nevalstiskajām organizācijām Rīgas pilsētā.

JAUNATNES LĪDZDALĪBAS BALVAS PASNIEGŠANAS CEREMONIJA

15.01.2021

Ceturtdien, 28. janvārī plkst. 15:00 jau 9. gadu pēc kārtas tiks sveiktas Rīgas izcilākās jaunatnes organizācijas par īpašu ieguldījumu un panākumiem darbā ar jauniešiem 2020. gadā.
Šoreiz balvu pasniegšanas ceremonija notiks tiešsaistes platformā Zoom, kā arī to būs iespējams vērot tiešsaistē Rīgas jauniešu centra KAŅIERIS kontā platformā Facebook.