351_im_kopa_celsim_izglitibu.jpg
Sākas pieteikšanās "Iespejamā misija"

04.10.2016

 3. oktobrī sākas pieteikšanās izglītības programmā Iespējamā misija. Aicinām augstskolu absolventus un profesionāļus pievienoties Iespējamās misijas (IM) kustībai, lai kopā celtu un attīstītu Latvijas izglītības sistēmu un nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā.

350_training.jpg
Meklē dalībniekus starptautiskām apmācībām “NGO2Business: preparing NGO's for effective cooperation with Business”

27.09.2016

 Apmācību kurss "NGO2Business: preparing NGO's for effective cooperation with Business ” (viedot NVO sadarbību ar biznesu) tiek īstenots Erasmus+ programmā KA1 sadarbībā ar MOPT (Lietuva), JASMA (Latvija), Maltezka pomoc (Čehija), SAMR (Rumānija), Universum NGO (Polija), HEAK (Igaunija), TRIPS (Itālija). Apmācību kursā Lietuvā piedalīsies 33 jaunatnes darbinieki no 2. līdz 12. novembrim.

 

349_ldn_16_skolam.jpg
Aicinājums skolām iesaistīties akcijā "Labo darbu nedēļa 2016"

22.09.2016

 “Labo darbu nedēļa 2016” no 17. Līdz 23. oktobrim

Kas ir Labo darbu nedēļa?

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau astoto gadu rīko akciju “Labo darbu nedēļa” – nedēļu, kurā īpaši aktīvi dara labus darbus gan paši, gan mudina to darīt arī citus. „Labo darbu nedēļa 2016” tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju, lai kopīgi gatavotos Latvijas svētkiem. Ar labiem darbiem iesim pretī Latvijas valsts simtgadei!