Atpakaļ
Uz Atvērto durvju dienu aicina Rīgas jauniešu centrs „Kaņieris”

14.09.2012

Ikviens savu sapņu vai ideju īstenošanā ieinteresētais jaunietis ir laipni aicināts uz Rīgas jaunatnes organizāciju atvērto durvju dienu 19. septembrī, Rīgas jauniešu centrā "Kaņieris", Kaņiera ielā 15, no plkst. 16:00-20:00, lai uzzinātu par iespējām iesaistīties nevalstisko organizāciju darbībā un kopradītu jaunus, aizraujošus neformālās mācīšanās projektus Latvijā un Eiropā.

Atvērto durvju dienā un ik dienas “Kaņierī” ir laipni gaidīts ikviens jaunietis, lai iepazītos ar visdažādākajām Rīgas jaunatnes organizācijām un atrast sev piemērotāko. Atvērtās durvju dienas laikā varēs apmeklēt četras tematiskās telpas, kurās darbosies Apmācību organizētāji, Radošo izpausmju zinātāji, Āra dzīves mīļotāji un Veselības lolotāji. Muzikālo performanču pavadībā ikviens tiks iekļauts informācijas okeāna izziņā, rosināts iedvesmoties, radīt idejas, atrast domubiedrus, kā arī izpētīt brīvprātīgā darba iespējas Latvijā un Eiropā.

 

Rīgas jauniešu centrā “Kaņieris” Atvērtā durvju diena ir kļuvusi par tradīciju un tiks organizēta jau otro gadu. Izmanto savu iespēju un apmeklē Atvērto durvju dienu arī Tu!

 

Rīgas jauniešu centra „Kaņieris” ideja tapa sadarbojoties Rīgas jaunatnes organizācijām un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam. Rīgas jaunatnes organizācijas nāca ar ierosmi par nevalstisko organizāciju kapacitātes stiprināšanu un līdzdalības prasmju attīstīšanu, kam ir nepieciešams moderns resursu un pieredzes centrs. RJC "Kaņieris" ir viņu starta platforma.

 

Ikdienā RJC "Kaņieris" kalpo par sadarbības platformu starp jaunatnes organizācijām un tiem jauniešiem, kas vēlas atrast savām interesēm atbilstošu līdzdalības veidu. RJC "Kaņieris" šī gada maijā svinēja gada jubileju. Kopš atvēršanas 2011.gada 20.maija RJC "Kaņieris" ir realizēti 248 organizāciju rīkotie pasākumi, 157 radošās nodarbības un semināri.

 

Centrālā Baltijas jūras reģiona INTERREG projekts „Youth Space” ietvaros partneri no Rīgas, Tallinas un Stokholmas veido unikālu iekļaujošas neformālās izglītības un sadarbības vidi jauniešiem. Projektā top Jauniešu centrs Rīgā, interneta portāls, neformālās izglītības programmas un daudzi citi ilgtspējīgi organizāciju sadarbības projekti.

 

Pasākums tiek rīkots projekta "Informācijas punkta pakalpojumu nodrošināšana Rīgas jauniešu centrā "Kaņieris" ietvaros. Projekts īstenots Jaunatnes politikas valsts programmas 2012.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. www.jaunatneslietas.lv

 

Atvērto durvju diena RJC „Kaņieris” ir viens no Jauniešu mēneša deviņiem pasākumiem. Jauniešu mēnesi atbalsta Rīgas pašvaldība un koordinē Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departaments. Papildinformācija pieejama interneta vietnē www.jauniesumenesis.lv.

 

 Piesakies: http://ej.uz/atvertadurvjudiena

 

Papildus informācija:

Roberta Egle
Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris”
jaunatnes darbiniece
22078721
Roberta.Egle@riga.lv
www.kopnica.lv
 

Atpakaļ