387_kanieris_23.jpg
Rīgas jauniešu centra KAŅIERIS septiņgades svētki

21.05.2018

Rīgas jauniešu centrs KAŅIERIS 2018.gada 23.maijā svin septiņgades svētkus, aicinot ikvienu Rīgas jaunieti, jaunatnes organizācijas pārstāvi un citus interesentus izbaudīt kopā darīšanas un priecīgas kopā būšanas svētkus.

 

 

Svētku programma:


Ierašanās no plkst. 15:30, atklāšana plkst. 16.00.

 

Ikvienam dalībniekam būs iespēja: 

  •  apgūt poi-spinning tehnikas pamatus;
  •  izbaudīt burbuļprieku;
  •  atklāt lielo SUP dēļu sezonu;
  •  izmēģināt krāsaino izpletņa spēli;
  •  nobaudīt 7 dzimšanas dienas kūkas ar 7 svecītēm.

386_japana.jpg
Jaunieši aicināti piedalīties Latvijas - Japānas apmaiņas programmā

16.05.2018

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina Latvijas jauniešus piedalīties Starptautiskā jaunatnes attīstības apmaiņas programmā starp Latviju un Japānu (International Youth Development Exchange Program). Apmaiņas ietvaros šī gada rudenī 14 jaunieši no Japānas viesosies Latvijā, lai uzzinātu vairāk par Latviju un tās kultūru, un 9 jaunieši no Latvijas dosies uz Japānu, lai labāk iepazītu Japānas kultūru.


Lai pieteiktos dalībai programmā, līdz 30. maijam jāatsūta savs CV un jāaizpilda pieteikuma anketa, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi vladislava.skele@jaunatne.gov.lv.

385_plakāts_konference-page-001.jpg
Inovāciju konference “Medijpratība darbā ar jauniešiem”

11.04.2018

Rīgas jauniešu centrā “Kaņieris” 25.aprīlī plkst.10.00 norisināsies ikgadējā konference par inovācijām darbā ar jauniešiem. Šī gada tēma “Medijpratība darbā ar jauniešiem” veltīta prasmei spēt vērtēt, analizēt un veidot stratēģiski efektīvu mediju saturu, lai komunicētu ar jauniešiem. Jauniešu centra “Kaņieris” rīkotā inovāciju konference norisinās jau septīto gadu pēc kārtas, pulcējot jaunatnes jomas darbiniekus no visas Latvijas.