Atpakaļ
Ko, kā, kāpēc …. filmēt?!

12.10.2011

Video apmācību kurss 24 nodarbību garumā kopā ar režisoru Armandu Ekštetu

No š.g. 20.10. plkst. 16:00 līdz 19:00 ik ceturtdienas pēcpusdienu Rīgas jauniešu centrs „ Kaņieris” piedāvā 25 Rīgas jauniešiem piedalīties brīnišķīgā praktisku apmācību ciklā par to kā, ko, kāpēc utt. filmēt, kā veidot videosižetus un citas tēmas saistītas ar elektroniskajiem medijiem – īpaši TV.


Jauniešiem 24 ceturtdienas vakarus pēc kārtas būs iespēja iegūt gan teorētiskas gan praktiskas zināšanas un pieredzi, kuru tālāk izmantot savās organizācijās, papildināt savu portfolio un CV. Apmācību cikla noslēguma dalībniekiem būs iespēja sadarbībā ar filmu studija „Filmbox” un Mūzikas Video Kanālu izveidot trīs - piecu minūšu raidījumus – „ Instrumenti”, kuri tiks translēti 2012.gada maijā - Mūzikas Video Kanālā.


Projekta rezultātā Rīgas jaunieši apgūtās zināšanas varēs likt lietā gan ikdienā, gan darbojoties biedrībās, kā arī video sižetu sagatavošanai turpmāk varēs izmantot RJC „ Kaņieris” tehnisko aprīkojumu.


Izmanto šo iespēju un piesakies, jo vietu skaits ir ierobežots un tiem, kas piedalīsies vairāk kā 4/6 no apmācību cikla nodarbībās saņems RJC „ Kaņiera” un A.Ekšteta apliecinājumu par piedalīšanos un jaunu zināšanu/prasmju ieguvi!


Pieteikšanās www.kopnica.lv


Nodarbību apraksts šeit

Atpakaļ