JAUNATNES ORGANIZĀCIJU KAPACITĀTES STIPRINĀŠANAS KONKURSS

02.09.2019

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) izsludina jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšanas konkursu.

 

Savus pieteikumus aicinātas iesniegt gan Rīgā darbojošās jaunatnes organizācijas, gan biedrības un nodibinājumi, kas veic darbu ar jaunatni saskaņā ar Jaunatnes likuma 2.1 pantā noteiktajiem pamatuzdevumiem (turpmāk – Pretendents).

403_konference_jauniesabutiba_24.04.2019.kanierī.jpg
Inovāciju konference darbā ar jauniešiem “Jaunieša būtība”

05.04.2019

Rīgas jauniešu centrā “Kaņieris” 24.aprīlī plkst.10.00 norisināsies ikgadējā konference par inovācijām darbā ar jauniešiem, kurai šogad izvēlēta tēma “Jaunieša būtība”.

Tās laikā analizēsim Latvijas jaunieša profilu, mēģināsim izprast pašrealizācijai aktuālās vajadzības un vēlmes, kā arī pētīsim izaicinājumus, ar kuriem jaunieši saskaras ikdienā.
Jaunatnes nozares inovāciju konference tiek rīkota ar mērķi savest kopā jaunatnes darbiniekus, jaunatnes politikas veidotājus un lēmumu pieņēmējus, jaunatnes lietu speciālistus, aktīvus jauniešus un jaunatnes organizācijas, lai dalītos zināšanās un pieredzē, kā arī pilnveidotu izpratni par nozares aktualitātēm.

402_ilustrativa_bilde.jpg
Iniciatīvu konkurss Rīgas jauniešiem

28.03.2019

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina jauniešu iniciatīvu konkursu, kurā aicināti piedalīties Rīgas jaunieši un jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 20 gadiem.