432_komandas vadība_ig posts.png
KOMANDAS VADĪBA JAUNATNES ORGANIZĀCIJĀ

26.10.2021

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļa aicina pieteikties gada noslēdzošajām mācību cikla “NVO Inkubators” tematiskajām nodarbībām - “Komandas vadība jaunatnes organizācijā”. Mācības vadīs komandu attīstības treneris Aldis Zauls.

 

Reģistrācija līdz 3.novembrim: https://ej.uz/KomandaNVO

 

Nodarbībām aicināti pieteikties gan jaunatnes organizāciju pārstāvji, gan citi darbā ar jaunatni iesaistītie Rīgas pilsētā.

431_būvē pats ig11 (1).png
BŪVĒ PATS SAVU KARJERAS CEĻU

05.10.2021

Rīgas jauniešu centrs KAŅIERIS aicina kopā svinēt Latvijā notiekošās Karjeras dienas un šogad to darīt mazliet citādākā gaisotnē - ikgadējā pasākuma “Būvē Pats” ietvaros trešdien, 13.oktobrī, pl.16.00 - 18.00.

 

Kopā ar Latvijā populāro “jūtuberi” Edgar Fresh (Edgaru Freščenko) jauniešiem būs iespēja sastapt un uzklausīt vairākus dažādu jomu pārstāvju stāstus par to:

  • kā iespējams iegūt prasmes, kuras nemāca skolā,

  • kā darbošanās neformālājā izglītībā palīdzējusi viņu profesionālajā izaugsmē;

  • kā ar savu nodarbošanos sniegt vērtību sabiedrībai, video un pašam sev.

430_iniciatīvu-konkurss-rīga-pk-2021.png
Iniciatīvu konkursa papildus kārta Rīgas jauniešiem!

06.09.2021

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina jauniešu iniciatīvu konkursa papildus kārtu, kurā aicināti piedalīties Rīgas jaunieši un jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 20 gadiem.

 

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt jauniešu iniciatīvas, kuras veicina Rīgas jauniešu iekļaušanos pilsētas kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību, un kuras nav saistītas ar citiem projektiem vai darbā ar jaunatni iesaistīto organizāciju programmām un pasākumiem.