427_ig-digi-tals-vai-tuvs-v2.jpg
INOVĀCIJU KONFERENCE “DIGI:TĀLS VAI TUVS?”

12.04.2021

Ko var un ko nevar digitālais darbs ar jauniešiem? Kādas ir tā iespējas un robežas?

Uzzināt vairāk un diskutēt par to aicina ikgadējā Rīgas jauniešu centra KAŅIERIS rīkotā inovāciju konference par darbu ar jauniešiem, kas norisināsies 28. un 29. aprīlī no plkst. 16.00 līdz 18.00 tiešsaistes platformā Zoom.

425_ig-digitala-pratiba.png
DIGITĀLĀ PRATĪBA DARBĀ AR JAUNIEŠIEM

03.03.2021

 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļa aicina pieteikties pirmajām četrām mācību cikla “NVO Inkubators” tematiskajām nodarbībām - “Digitālā pratība darbā ar jauniešiem”. Mācības vadīs Līga Siliņa, nodibinājuma “Baltijas Reģionālais fonds” projektu koordinatore un neformālo mācību vadītāja.


Reģistrācija līdz 15.martam: https://ej.uz/Inkubators_DD_reg
Nodarbībām aicināti pieteikties gan jaunatnes organizāciju pārstāvji, gan citi darbā ar jaunatni iesaistītie Rīgas pilsētā.

JAUNATNES NODAĻAS UN JAUNATNES NVO TIKŠANĀS

03.03.2021

 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (turpmāk - Departaments) Jaunatnes nodaļa atsāk ikgadējo tradīciju un aicina uz tikšanos jaunatnes organizācijas un biedrības, kas veic darbu ar jauniešiem Rīgas pilsētā, lai iepazīstinātu ar šajā gadā plānotajiem pasākumiem, mērķiem un darbības prioritātēm, kā arī uzklausītu priekšlikumus Departamenta un jaunatnes jomas organizāciju sadarbības stiprināšanai.


Tikšanās notiks ceturtdien, 18. martā tiešsaistes platformā Microsoft Teams, no pl.16.00 līdz 18.00.