9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Young Folks teātris
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Art Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Young Folks teātrisZīdīšanas nodarbībasSupervīzija PII metodiķiemSupervīzija direktoriem
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Art Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Young Folks teātrisLatviešu valodas kursi RIIMC
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Art ExpansionLSGCO 66. vienības nodarbībasLSGCO 66. vienības nodarbībasArt Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Art ExpansionLatviešu valodas kursi RIIMCRadošās rakstīšanas darbnīcaArt Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Young Folks festivālsZīdīšanas nodarbībasSupervīzija PII metodiķiem
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Art ExpansionKapacitātes konkursa 2.kārta prezentācijas
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Young Folks teātris
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Art Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Starpkultūru mācības brīvprātīgajiemStarpkultūru mācības brīvprātīgajiemLBMA tikšanās
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Art Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Young Folks teātrisSupervīzija
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Supervīzija PII pedagogiemArt ExpansionLoģikas kļūdu darbnīca
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Zīdīšanas nodarbībasSupervīzija direktoriemSupervīzija PII metodiķiemYoung Folks teātris
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Art ExpansionZīdīšanas nodarbības
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Young Folks teātris
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Art ExpansionSupervīzijaRIIMC kursi - koučings
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
KAŅIERIS svinLatvijasRepublikasproklamēšanasdienu
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Young Folks teātrisSupervīzija
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
LSGCO 66. vienības nodarbībasLSGCO 66. vienības nodarbībasArt Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Supervīzija PII pedagogiemArt ExpansionSupervīzija
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Zīdīšanas nodarbībasSupervīzija PII metodiķiemYoung Folks teātrisSupervīzija metodiķiem
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Art Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Young Folks teātris
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
LSGCO 66. vienības nodarbībasLSGCO 66. vienības nodarbībasArt Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Art ExpansionSupervīzijaRIIMC kursi - koučings
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Zīdīšanas nodarbībasYoung Folks teātris
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
RSD pašpārvalžu līderu apmācības
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Art ExpansionRIIMC kursi - koučings
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Young Folks teātrisSupervīzija
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
LSGCO 66. vienības nodarbībasLSGCO 66. vienības nodarbībasArt Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Supervīzija PII pedagogiemArt Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Zīdīšanas nodarbībasSupervīzija PII metodiķiemYoung Folks teātris
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Art Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Young Folks teātris
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
LSGCO 66. vienības nodarbībasLSGCO 66. vienības nodarbībasArt Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Art Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Zīdīšanas nodarbībasYoung Folks teātrisRSD "24h komandā"
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
RSD "24h komandā"
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Supervīzija PII pedagogiemArt Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Young Folks teātris
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
LSGCO 66. vienības nodarbībasLSGCO 66. vienības nodarbībasArt Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Art Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Zīdīšanas nodarbībasYoung Folks teātris
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
LSGCO 66. vienības nodarbībasLSGCO 66. vienības nodarbības
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Art Expansion
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Zīdīšanas nodarbības
Apaļā galda telpa
Gudrību krātuve
Jauniešu birojs
Omulīgā telpa
Zāle